Roseni Torn

Hinnad

Broneerimistingimused

  • Broneerimistasu ruumi rendi eest hommikustel üritustel on 200€ ja õhtustel üritustel 300€, mis hakkab kehtima kui broneeringu eest on tasutud pangalingi kaudu või ettemaksuarve alusel arvel märgitud maksetähtajaks. Kui ettemaksuarve ei ole tasutud õigeaegselt on Roseni Tornil õigus broneeringud tühistada.
  • Pangalingi kaudu või ettemaksuarve tasumisel kinnitab klient, et ta on eelnevalt tutvunud teenuse kasutamise tingimustega.
  • Teenuste ja toodete eest toimub tasumine peale üritust eraldi arve alusel.
  • Arveldamine toimub eurodes (€).
  • Broneerimistasu ei kuulu tagastamisele, välja arvatud juhul kui klient tühistab peoruumi või peopaketi broneeringu 30 kalendripäeva enne planeeritud üritust. Viimasel juhul tagastatakse tasutud ettemaks täies ulatuses.
  • Roseni Torn jätab endale õiguse teha muudatusi hinnakirjas.
Ettevõtetel palume esitada broneeringud meili või telefoni teel.
 

Kliendi isikuandmete töötlemine

Roseni Majad OÜ-l on õigus kasutada (sh töödelda) kliendi poolt esitatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress)  ja ostude andmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega ulatuses, mis on vajalik kliendi poolt broneerimissüsteemis esitatud tellimuse täitmiseks. Müüja ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a makseteenust vahendavale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik ostu eest tasumiseks, ja broneerimissüsteemi teenust pakkuvale ettevõttele, mis on vajalik broneeringute tegemiseks. Roseni Majad OÜ-l puudub internetipanga vahendusel teenuse eest tasumisel juurdepääs kliendi pangaandmetele.
Roseni Majad OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel.