Roseni Torn

Tere tulemast!

Kui Tallinna raad 1875. aastal Friedrich Rappunile tollasele Promenaadi tänavale vabriku ehitamiseks loa andis, ei osanud keegi aimata, et 1876. aastal valminud piiritusevabriku endisest rektifikatsioonitornist võiks 21. sajandil eest leida kaasaegse ning noobli Roseni Torni peo- ja seminariruumi.
Isegi tänaval liikuv linlane ei oskaks aimata, et endine klassitsistlikus stiilis tööstushoone peidab endas nii lummavat panoraamvaadet ajaloolisele Revalile kui ka  tänapäevast ja ajakohast peo- ning seminariruumi.
Aga nii see on – Roseni Torn ei ole tavaline 200 m2 halli ja kõledat auditooriumi. Igaüks, kel on kasvõi korra avanenud võimalus kiigata Mere pst 6 viienda korruse ruumidesse, teab et Roseni Torn on midagi oluliselt enamat!
Kahte tasapinda jaotunud ruumi võib tinglikult jagada seminari- ja peosaaliks ning ärklikorruse sohvabaariks. Neist suuremat, vähemalt 70 inimest istuma mahutavat saali, saab kasutada nii erinevaid tehnilisi seadmeid nõudvate töiste seminaride kui ka tseremoniaalsete vastuvõttude korraldamiseks. Ning pisemat, hubase õhkkonna, pehme mööbli ja televiisoriga ärklikorruse sohvabaari, mitteformaalsemateks puhkehetkedeks.
Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad eeldused parimaks firmapeoks, seminariks, sünnipäevaks, pulmaks või kliendiürituseks.